понеділок, 28 жовтня 2013 р.

Урок толерантності


1 жовтня - ДЕНЬ ВЕТЕРАНІВ ТА ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

 У всьому світі в цей день відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Бібліотекар Прокопець Оксана Василівна завітала до учнів ЗОШ №19, щоб розповісти про людей , ветеранів бойових дій та ветеранів праці,  що живуть поряд. На зустріч вона запросила генерал-майора Кравцова В.І. та колишню вчительку, ветерана праці Михальчук К.І. Це люди, найбільше багатство яких - досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність - ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.
Діти із захопленням слухали присутніх гостей  та кожен відмітив для себе важливість виконаної місії людей старшого покоління.

Бібліотечні працівники вітають активістів ради ветеранів
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну...

     В рамках відзначення 70-річчя з дня народження незабутнього буковинського соловейка, українського естрадного співака, народного артиста...