четвер, 29 травня 2014 р.

Посвята в читачі.

Приймаємо у читацьку родину першокласників СНВК"Первоцвіт"Щороку наша бібліотека поповнюється новими, найменшими користувачами. Днями бібліотекарі посвятили у коло справжніх читачів, учнів 1 класу СНВК "Первоцвіт"  (вчитель Лошак Ю. А.) Працівники Книжкового Королівства розповіли маленьким читачам, що в бібліотеці живе не тільки Буквар, а й багато інших різноманітних книг, у яких зібрано весь неосяжний Всесвіт. Адже, усе що створене людським розумом, та усе до чого прагне душа, відображено в книжці. А допомогли  розгадати та відшукати скарби казкові  герої: Котик, Знайко та Незнайко,  розповіли діткам про важливість читання,  дотримання правил бережливого ставлення до книги. Першокласники демонстрували вірші та пісні про Абетку, показали хороші знання українських народних казок, відгадували загадки, вікторини. А ще  юні читачі дали обіцянку гарно поводитися з  книгами і дотримуватись правил користування бібліотекою. Також першачки отримали медалі та подарунки, а батьки - пам'ятки "Поради батькам: як навчити дитину любити книгу".
    А на завершення ведучі побажали школярам бути активними читачами. І наголосили,  якщо вони будуть багато читати, то книги стануть  їхніми  друзями не тільки під час навчання , а й на все життя.
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...