вівторок, 26 серпня 2014 р.

День незалежності України


Рідний край, рідна земля, Батьківщина, Україна...Які це прості й разом із тим прекрасні і святі для нас слова. Велика і священна любов до Батьківщини жила, живе і житеме в усіх чесних і щирих серцях її кращих синів і дочок, які зібралися відзначити День державності у бібліотеці 22 серпня 2014 року на літературно-музичною композицією під назвою: "У рідному домі ми не чужинці. Для світу назавжди ми українці..."
Дітки разом з батьками виконують Гімн України
Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її. Та завжди кращі творці поетичного слова оспівували її велич у своїх творах, а наші маленькі громадяни представили вивчені вірші на розсуд слухачам.


Ми маленькі українці, Україна-наша ненька!


 Наші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ взмозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини та стати на захист своїх земель. Такими словами до присутніх звернувся депутат Ужгородської міської Ради Ковальський Анатолій Володимирович. Та продемонстрував дітворі справжній бронежелет, який завтра відправлять нашим воякам в зону АТО.


Наші хлопці теж готові захищати Батьківщину


Ураїна - золота, чарівна сторна і наші користувачі багато знають про Україну. А які  гарні дівчата тут живуть.

Українська АБВГДЕЙка (хто більше назве українських міст отримає яблучко)
Конкурс "Міс україночка-2014"
Посна Іринка стала "Міс україночка"
 


На згадку про цей день кожен учасник цього дійсва отримав подарунок від парнерів бібліотеки ; депутата Ужгородської міської ради Ковальського А.В. та Закарпатського обласного центру соціальних служб для дітей сімї та молоді.

Користувачі прикрасили вікна саморобними голубами


Немає коментарів:

Дописати коментар

Мандрівка по книжковому місту

  Урок-знайомство «Мандрівка по книжковому місту»  для другокласників Ужгородського ліцею №12 разом з класним керівником С.І. Пантьо пройшов...