пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Бібліотечні уроки


Ознайомлення з видами книжкових виставок

Захопити дитину читанням – завдання не просте як для батьків, вчителів так і для бібліотекарів. Тому спільними зусиллями ми намагаємось зацікавити юних користувачів до книги, як носія інформації. А ще прагнемо навчити деяким секретам бібліотечної роботи. Ось тому, спільно з вчителем ЗОШ №8, Тюшко Тетяною Юріївною склали план бібліотечних годин. Перший урок для учнів 2-В класу бібліотекарі провели на тему "Види бібліотечно-бібліографічної допомоги: книжкові виставки".
Бібліотекар Демидчук Н.Й. розповіла слухачам, що  книжкові виставки почали практикуватися у роботі бібліотек в середині ХІХ століття і стали найбільш поширеною формою популяризації книги та є безліч різновидів виставок. А які саме  популярні в нашій бібліотеці наочно було презентовано через проектор.

На завершення малеча переглянула мультфільм "Каю в бібліотеці".
Наступна зустріч відбулася у лютому. На цей раз школярі знайомилися з роботою абонементу. Ставши учасниками рольової гри "Я бібліотекар", дітвора на практиці спробувала  себе у ролі працівника абонементу відділу по обслуговуванню молодших школярів.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну...

     В рамках відзначення 70-річчя з дня народження незабутнього буковинського соловейка, українського естрадного співака, народного артиста...