середа, 29 липня 2015 р.

До 150 річчя Андрея Шептицького

"Праведник серед народів світу"
Звернення до духовності, як скарбниці людської культури та оберегу національної самобутності українців є наразі дуже актуальним. Яскравою сторінкою в нашій історії є просвітницька діяльність Митрополита Андрея Шептицького. Бібліотекарі намагались донести маленьким користувачам цікаву інформацію про визначного духівника та громадського діяча, адже весь  рід Шептицьких надзвичайно пов’язаний з духовенством. Він подарував церкві своїх синів – ігуменів, єпископів, трьох митрополитів.
Митрополит Андрей Шептицький понад усе ставив цінність людського життя, шанував будь-яке віросповідування, любив кожну націю. Ризикуючи життям, жив за принципом Христа і, як Він, готовий був дати себе розіп'яти за свій народ. Пізнаючи життя і діяльність великого Митрополита, немов відкриваєш для себе якийсь дорогоцінний скарб. І в якусь мить відчуваєш, що багатієш. Багатієш у вірі, багатієш у правді, багатієш у духовності. Хочеться за прикладом його прийти до Бога. Хочеться за прикладом його служити своєму народові й жити для нього. Хочеться за прикладом його бути просто справжнім, свідомим християнином.
 
Дітки переглянули дитячий фільм про великого Митрополита

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...