четвер, 18 лютого 2016 р.

Світ казок братів Грімм

Бесіда
Давним-давно в Німеччині жили два брати Якоб і Вільгельм Грімм. Жили-поживали, казки збирали. А потім вирішили їх обробити і видати книжку .  Так бібліотекар Пухир Любов Петрівна розпочала свою бесіду з учнями 2-В класу ЗОШ №12 ( вчитель Костьо В.М.). І хоч майже всі учні  знайомі з творами відомих Казкарів та переглянувши відеопрезентацію довідались про цікаві факти із життя  та діяльності славнозвісних братів. Збірка дитячих та сімейних казок братів Грімм поряд з Біблією  належить до найвідоміших і найпоширеніших книг в історії німецької культури. Її переклали на 160 мов.
 Серед найвідоміших казок : «Хлопчик-Мізинчик», «Білосніжка», «Спляча красуня», «Рапунцель», «Червоний капелюшок», «Попелюшка», «Кішка й мишка в дружбі», «Заєць та їжак», «Вовк і семеро козенят», «Бременські вуличні музиканти», «Шість лебедів», «Шестеро увесь світ обійдуть», «Гензель і Ґретель», «Три ледарі», «Розумна Ельза», «Дурень Ганс», «Семеро хоробрих», «Старий дід і внучок», «Невдячний син», «Розумна дочка селянська». Наприкінці діти із задоволенням переглянули мультфільм по мотивам казок братів Грімм.


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...