четвер, 24 березня 2016 р.

День здоров'я


«Здолаємо туберкульоз разом»-виховний захід


Результат пошуку зображень за запитом "туберкульоз зображення"24 березня у Всесвітній день боротьби з туберкульозом в бібліотеці-філії №2 Ужгородської ЦМБС відбувся захід «Здолаємо туберкульоз разом» підготовлений вчителем ЗОШ №8 Джуган Н. В., учнями 6 класів та бібліотекарями. В освітньо - профілактичному заході були розглянуті питання про історію виникнення хвороби, шляхи зараження, симптоми хвороби та профілактика туберкульозу. Презентовані відеослайди про відомих людей, які у різні часи померли від страшної недуги, а саме : Шопен, Чехов, Горький, Л. Українка, П. Загребельний та ін.. Ведучі розповіли про вчених , які досліджували і вивчали цю хворобу та інсценізували «прийом у лікаря». Юний актор в образі Роберта Коха розповів як виявив збудник туберкульозу, який згодом був названий паличкою Коха. Важливу інформацію поєднували з звучанням «Весняного вальсу» Шопена.
   Бібліотекарі додали інформацію про стан захворюваності туберкульозом на Закарпатті. Всі учасники міроприємства отримали пам’ятки «Корзинка знань: абетка самозахисту», адже такий захід покликаний перш за все зберегти здоров’я молодого покоління, бо перемагає той, хто володіє інформаціє.

Результат пошуку зображень за запитом "туберкульоз зображення"


Результат пошуку зображень за запитом "туберкульоз зображення"
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...