пʼятниця, 22 квітня 2016 р.

Всесвітній день книги та авторського права

 

Святкуємо День книги та авторського права Цей день святом вважають  автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи. Тому і не дивно , що саме сьогодні в бібліотеці було дуже гамірно. Бо книгозбірня-це країна Мудрості і Знань, скарбниця авторських думок, ідей та фантазії. Адже книга є певним вікном у просторі і часі, що відкриває перед нами різні цивілізації і  культури, розповідає про історичні події та заглядає в майбутнє.
 Маленькі вихованці ДВЗ "Дивосвіт" (страша група "Ластівка" та середня група "Калинонька") забажали довідатись про історію появи книг.
 
Малеча із задоволенням слухала авторськи казки Л. Суворової "Пригоди в чарівному лісі", що читала бібліотекар Пухир Л.П.
 
Для учнів 2- класів ЗОШ №12 бібліотекарі підготували відеофільм "Як створються книги" та розповіли про традиції святкування Дня книг та авторського права.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар

За Незалежність України 105 років тому ми під Крутами стояли … Щоб через сотню літ нащадки Боролись і перемагали … за Незалежність У...