четвер, 13 жовтня 2016 р.

Від козаків до наших днів...

      Все частіше ми звертаємось до  витоків історії нашої країни. Коріння нашої духовності у минулому, козацькій добі, у славній Запорізькій Січі. Вона -  праматір української державності і реальна військово-політична сила України.
      14 жовтня на свято Покрови, в нашій державі відзначається День українського козацтва та захисника України. Про найлегендарніше минуле українського народу, про козаччину йшла мова у нашій бібліотеці, під час відзначення патріотичного свята. Бібліотекарі підготували для учнів ЗОШ №8 історичний екскурс "Від козаків до наших днів збережемо вогонь батьків". Діти переглянули відеопрезентацію "Хто такі козаки?", уривок з фільму "Вогнем і мечем"та дивилися мультфільми.Підсумовуючи почуте та побачене приняли участь у вікторині.  Завдячуючи класному керівнику Тюшка Т.Ю. та завідуючій бібліотекою ЗОШ №8 Гутич Г.М. школярі показали, що добре знають історію і правильно пояснювали значення козацьких назв.
 
  
 

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...