вівторок, 22 серпня 2017 р.

В очікуванні свята...

      Готуючись до Дня народження нашої країни, користувачі бібліотеки власними силами підготували все для оформлення святкової зали. У фойє бібліотеки оформлена виставка дитячих малюнків членів гуртка "Кольоровий світ", яким керує постійна читачка бібліотеки - вчитель образотворчого мистецтва Гудь О. І.
      Напередодні державних свят нашої країни - Прапора та Дня  Незалежності у бібліотеці пройшов також  майстер-клас по розмальовці величезного пазла "Україна - європейська держава",  зробленого з дерева членами ГО "Паралельний світ" (Андрій Доніченко). Над пазлом працювали кілька десятків дітей, які змінювали один одного з 10 до 16 години. Діти розширили свій кругозір з історії та географії України, відпрацьовували практичні навички розмальовки разом з волонтерами бібліотеки - Сергієм та Квітославою Бачинськими, а також Людмилою Балог. Пазл, підготовлений до свята нашої країни і розмальований користувачами бібліотеки, призначений для дітей села Невицьке, які 27 серпня 2017 року будуть святкувати день села.Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...