понеділок, 12 лютого 2018 р.

"Потурбуймося про птахів".

   
     Тісна та плідна співпраця бібліотеки-філії  №2 та УЗОШ I - ІІІ ст. № 8 триває дуже давно. Тому Тетяна Юріївна Тюшка та її учні 1-В  класу залюбки відгукнулися на заклик ініціативної групи «#Сокоти__свій__ВАРОШ» проекту МОМ «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що реалізується в бібліотеці. Молодші школярі УЗОШ I - ІІІ ст. № 8  прийняли активну участь у  інформаційній кампанії «Годівничка для птахів».  Готуючись до акції,  першачки  у школі вивчали проблеми зимуючих  птахів та зображали їх на малюнках.
       Бібліотекарі, які є членами ініціативної групи проекту,  підготували для  учнів 1 - В класу інформаційну годину про те, що пернаті друзі взимку потребують нашої допомоги. Діти мали змогу поглибити свої знання, прийняли участь у вікторині та відгадували загадки про пташок за їхнім силуетом. І, насамкінець,  отримали інформаційні листівки "Потурбуймося про птахів", які розповсюдять  у своїх сім’ях, серед друзів та однолітків.

  
Немає коментарів:

Дописати коментар

Свята наближаються!

З приходом зими всі з нетерпінням очікують веселих свят. Одне з них – день Святого Миколая. На Закарпатті його відзначають двічі: 6 та 19 гр...