понеділок, 14 травня 2018 р.

Книга - провідник у країну знань.


     Святкове дійство "Книга - провідник у країну знань" відбулося у нашій бібліотеці, яке відчинило двері у чарівний світ книжки. Учасниками цього дійства стали учні 1-А класу НВК "Первоцвіт" (вчитель Лошак Ю. А.). У Книжкову країну, в якій живе і зберігається багато мудрих і цікавих книг, учнів повели бібліотекарі Пухир Л. П. та Королева книг - Росоха Н. Ю.
   Розпочалось свято  із відеопрезентації "Як твориться книга". На свято завітали казкові герої - Знайко і Незнайко, які у вигляді гри розповіли першокласникам, що таке бібліотека, для чого потрібно читати  і як правильно поводити себе з книгами.
   Море позитиву отримали батьки, які прийшли на свято  своїх дітей. Дітки дивували всіх присутніх своїми талантами, а саме: співали, танцювали, розказували вірші, прислів'я та приказки про книгу, відгадували загадки, брали участь у вікторині і знали все про казку. Королева книг запросила дітей познайомитися із жителями свого королівства - книгами. Усі разом склали урочисту обіцянку правильного поводження з книгами. Цього разу "Бібліотечна сім'я" поповнилася 35 новими користувачами. Посвяту в читачі провели  Королева книг і завідувачка бібліотеки Форкуца М. М., які вручили всім учням посвідчення читача та книгу в подарунок. Насамкінець, Марія Михайлівна закликала шанувати та любити книгу, адже весь розум, мудрість і людська доброта будуть переходити до кожного через книги. Привітала усіх батьків з Міжнародним днем сім'ї і запросила відвідувати бібліотеку на період літніх канікул, тому що  бібліотека є майданчиком не тільки для читання, а й відпочинку протягом всього літа.
  Свято першої книги було дійсно казковим!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...