понеділок, 14 січня 2019 р.

Різдвяні зустрічі "На щастя, на здоров'я, на Новий рік".

     Новорічно-Різдвяні свята — найулюбленіші зимові свята, яких з нетерпінням чекають дорослі та дітлахи. Це - чудовий час світлої радості та веселощів. Всюди чуємо дзвінкі дитячі голоси.Протягом Різдвяного тижня у нашій бібліотеці проходять читання, а також лунають колядки, щедрівки та вітання.
    Для кожної дитини ми пропонуємо добірку дитячих книг про улюблені зимові свята або новорічні історії, які можна взяти у нашій книгозбірні, щоб потім всією родиною читати їх довгими зимовими  вечорами.
    Завдяки подарункам від МОМ у нашій бібліотеці панує атмосфера справжнього Різдва.
  Вітаємо з Новим 2019 роком! Нехай Ваші душі зігріває незгасне світло прадавніх українських свят!


 Ця дивовижна різдвяна книга з’явилася друком у 1902 році. Вперше читали її діти, котрі були ровесниками наших прабабусь. І ось через 100 із хвостиком років вона прийшла до української малечі. Про що ж у ній йдеться? Звичайно, про Санта-Клауса і його подарунки, про різдвяні дива та про багато-багато інших цікавинок. Книга посіла перше місце на конкурсі «Книжковий дивосвіт України» у номінації «Краща дитяча книжка» на ХІ Київському міжнародному книжковому ярмарку «Книжковий 
світ-2008».


 Сюжет казкової повісті Сашка Дерманського “Крамничка тітоньки Мальви” побудований навколо появи чарівного фургончика загадкової тітоньки Мальви. Щороку на Різдво вона з’являється в місті, приносячи мешканцям святковий настрій та радість. Проте цьогоріч щасливій події загрожує інша, сумна: Мряка за допомогою Крука планує знищити всі «джерела» втіхи містян. Стежачи за розвитком сюжету, читач дізнається дещо особливе про Різдво, без якого не відбулися б усі пригоди. Різдво для автора «Крамнички» – день загальнолюдської радості й торжества добра. Ілюстрації до цієї святкової історії виконав Ростислав Попський.

Різдвяні свята — казка нашого дитинства. Вони — диво, радість, таїна містерії, тепло родинного дому, приналежність до рідного краю. У цій книжці зібрано вірші, оповідки, казки, колядки, щедрівки, авторські сценки та вертепи, загадки, примовки та прикмети величних святкувань Різдва, Святого Василя (старого Нового року), Водохрестя. Книжка адресована школярам молодших і середніх класів, педагогам дошкільних закладів, керівникам дитячих фольклорних колективів, батькам для сімейного прочитання.Дзвінка Матіяш «Марта з вулиці Святого Миколая» Це історія дорослішання дівчинки, яка мріє стати художницею, становлення її як особистості. Це оповідь про життя її рідних і друзів, про творчість і натхнення, живопис і музику, любов і втрату. І про народження нового життя.Іван Малкович “Золотий павучок”. Зворушлива різдвяна історія про трьох діток, тато яких подався на війну. Усі ялинкові іграшки вони виміняли на картоплю, бо не було що їсти. Аби підняти настрій сім’ї, старший хлопчик подався до лісу за ялинкою. Це дивовижна пригоду, що сталася на Святвечір, вчить маленьких читачів не припиняти вірити у диво.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...