пʼятницю, 26 листопада 2021 р.

Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз…

Зроніть сльозу. Бо ми не мали сліз.

Заплачте разом, а не наодинці.

Зроніть сльозу за тими, хто не зріс,

Що мали зватись гордо – українці.     

            Чому важливо пам’ятати нашу історію? Ця пам’ять не дасть повторюватися тому, що відбувалося.

         Пам’ять – повага до тих, хто були до нас. Пам’ятаючи про минуле, стаємо уважнішими до сьогодення. 27 листопада ми відзначаємо День пам’яті жертв Голодомору. В  Україні та в усьому світі у цей день  традиційно запалюємо свічку у вікнах — на знак пам’яті та пошани до мільйонів українців, які загинули внаслідок геноциду.

Про Голодомор як одну з найтрагічніших сторінок історії України говорили з користувачами бібліотеки на хвилині скорботи «Зроніть сльозу, бо ми не мали сліз…»

Діти дізналися, яким страшним був голод, який приніс на українську землю страх , який досі живе серед нас. Присутніх ознайомили з символами пам’яті жертв Голодомору: чорний хліб, квітка незабудка, свічка, колоски….

Хвилина скорботи закінчилася молитвою за тих, хто постраждав від Голодомору та репресій у минулому столітті та  помолилися простими словами за убієнних голодом.Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...