четвер, 26 січня 2023 р.

Заняття з елементами арт-терапії

  Як стати видимим на дорозі у темряві?

 Волонтери @Психосоціальна підтримка Товариства Червоного Хреста України - Закарпаття провели дітям майстер – клас з виготовлення необхідних для темної пори доби аксесуарів. Діти виготовляли фігури різної форми з світловідбиваючої стрічки: вирізали, склеювали, робили отвори діркопробивачем і протягували стрічку. Такі флікери можна прикріпити до одягу, сумки, рюкзака, навіть, взуття. Разом пригадували сигнали світлофора та правила, які має знати кожен юний пішохід. Це була гарна можливість підтримати один одного та подарувати позитивні емоції.

   А на іншому занятті діти складали картинки з кольорових кульок – аква мозаїку, яку можна побризкати простою водою і кульки скріпляться між собою, утворюючи поробку – брелок або прикрасу. Цей цікавий, захоплюючий і корисний вид творчості допомагає дітям зосереджуватися, залучає дрібну моторику рук і сприяє інтелектуальному розвитку.

 Заняття з елементами арт-терапії від волонтерів стають все цікавішими і хто ще не побував у нашій бібліотеці - долучайтесь! 😉Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...