середа, 1 березня 2023 р.

Бібліотека – центр спілкування.

           Основними функціями публічних бібліотек за європейськими визначеннями є освіта, інформація, дозвілля. Бібліотерапія здійснює цілющий вплив на емоційний стан людини за допомогою книг. За допомогою масових заходів на актуальні теми забезпечуємо право особистості на інформацію, вільний доступ до неї, а також потребу у вільному спілкуванні.

Кожного місяця у бібліотеці проходять теплі зустрічі на «Кавових діалогах», які відвідують люди поважного віку. Зустрічаються, щоб поспілкуватися в дружнім колі, розповісти про себе, свої досягнення і переживання.

Одною із форм роботи з людьми поважного віку є організація консультацій із спеціалістами різних напрямків.

Сьогодні відбулося знайомство наших членкинь із волонтерами Червоного Хреста України. Основним нашим завданням було забезпечити кожного інформацією про роботу територіальних осередків Червоного Хреста.

Про функції Ужгородського ТЧХУ розповіла волонтерка Валентина Малишева. Про стреси, кризові події, роботу в умовах війни, вплив емоцій на особисте життя вела бесіду координатор напрямку психосоціальної підтримки Катерина Сухорутченко.

Користувачі бібліотеки з задоволенням відвідують «Кавові діалоги».Немає коментарів:

Дописати коментар

Знайомство з бібліотекою

Днями першокласники УПШ «Престиж» разом зі своєю вчителькою Немеш Любою Василівною відвідали нашу бібліотеку. Більшість учнів уже побували...