четвер, 24 серпня 2023 р.

Знак волі, знак слави - наш символ держави

   З нагоди головних державних свят нашої країни -  Дня Державного прапора України та Дня Незалежності України у нашій бібліотеці відбувся патріотичний захід «Знак волі, знак слави – наш символ держави». Було все: звучав «Козацький марш», винос прапора, гімн України, хвилина мовчання, «Червона калина»  та вірші про нашу армію і героїв, що нас захищають,  вітання від депутата Ужгородської міської Ради Анатолія Ковальського,  подарунки переможцям конкурсу малюнка і «Молитва за Україну».
  А ще дітки складали мапу України із пазлів, що виготовив Андрій Доніченко, ласували морозивом, а дорослі засідали на кавових діалогах за чашкою кави.
Всі учасники нашого дійства мали змогу виразити свою вдячність і побажання воїнам ЗСУ, підписавши прапор України, що передамо на фронт.
  Зворушливим епізодом свята була подяка від сім'ї Шетило за прапор, який був підписаний на День захисту дітей нашими читачами і переданий у частину, де воює їх тато.
  Берегти єдність, працювати на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке ми обов'язково виконаємо. А, отже, захистимо Україну і підтримаємо ЗСУ. Таким був лейтмотив нашого заходу.
Слава Україні!
Героям Слава!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...