вівторок, 30 квітня 2013 р.


Квітень в бібліотеці проголошено Місячником довкілля !

      Адже це привід усім і кожному окремо озирнутись на навколишнє середовище, яке оточує нас, і поставити собі запитання:"А що зробив я для збереження екологічного балансу нашого міста, краю, країни, що я дав природі, бо беремо від неї чимало...".
В програму місячника увійшли не тільки навчально-пізнавальні заходи, а й практичні дії, що до збереження чистоти наших вулиць. 
    З 8  по 22 квітня проходив конкурс малюнка "Краса Землі-краса життя" і переможцем цього конкурсу став Чмель Олександр (учень ЗОШ №3, 8-кл).
    20 квітня -до Дня чистих вулиць ,відбувся суботник, що був з ініціативи нашої бібліотеки та ЖРЕР №5 під гаслом "Чисто не там, де прибирають- а там , де не смітять". До заходу активно долучилися користувачі  бібліотеки та мешканці нашого мікрорайону.

направо
І великі і малі - ми господарі в дворі

 
В результаті цієї спільної акції затишний куточок 
паркової зони причипурився,  а важка техніка 
розрівняла майданчик для майбутнього
 баскетбольного поля. 


 22 квітня пройшов екологічний вечір "Збережемо нашу Землю блакитною і зеленою". Для учнів ЗОШ №8  було запропоновано і міні-сценка і літературно-музична композиція, яку підготували біблотекарі Пухир Л.П. та ПетрішакА.Д. та учні Яцкулич Михайло та Брячак Евеліна. А вчитель Джуган Наталя Ваисилівна презентувала підручник з екології за її авторства та міні-доповідь учениці 11-Б кл. ЗОШ №8 Митро Наталії  "Проблеми забруднення атмосферного повітря м. Ужгород". Гостем цього вечора була Станкевич - Волосянчук К.І.-голова громадської організації "Екосфера", яка наголосила всім присутнім на елементарні буденні речі, які можуть робити люди щодня,  за для збереження природних ресурсів. На згадку про зустріч Оксана Ігорівна подарувала учасникам заходу буклети на кричущу тему, проблеми підпалів лісів: "Не пали! Врятуй!.."


Знаково, що місяць завершується трагічною подією нашої країни, що призвела до екологічної біди: це-Чорнобильська катастрофа. Напередодні цієї дати ми провели годину пам'яті "Чорнобиль-землі моєї ревний біль і жаль".

Немає коментарів:

Дописати коментар

За Незалежність України 105 років тому ми під Крутами стояли … Щоб через сотню літ нащадки Боролись і перемагали … за Незалежність У...