неділю, 12 травня 2013 р.

День Перемоги в бібліотеці"Немає подвигів забутих"

            Щороку в травні ми відзначаємо  День Перемоги.
 Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших. Міроприємства присв'ячене пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Всім тим, хто не з книг та кінофільмів знає про лихоліття війни.
З 2 квітня по 22 черня триває бібліоакція "Прочитай книгу про війну". Свої знання про події тих часів наші користувачі мають можливість доповнити за допомогою Інтернету. 8 травня, напередодні Дня Перемоги, книгарня приймала солдат Вітчизняної, трударів тилу, блокадників та дітей війни свіх тих кому сьогоднішня молодь завдячує мирним майбуттям.

Книжкова виставка "Миттєвості війни"


Доземний синівський уклін і вдячність від депутата ужгородської міської ради Ковальського А.В. та заступника міського комісаріату Лущинського С.Є .
Фронтові пісні виконує Квітослава Демидчук

Активісти ради ветеранів


Войтковська Н.Ф.- учасник війни,  з блокадного Ленінграду.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...