середа, 20 листопада 2013 р.

Читання-свято душі

Україна читає дітям!

Протягом 2013 року триває національний проект «Україна читає дітям». Метою проекту є відродження традиції читання у колі української родини; зацікавленість, особливо дітей і молоді, у користуванні друкованою книгою, як джерелом знань, заохочення їх до систематичного читання, а також підняття престижу, створення позитивного образу книги, як важливого чинника у формуванні молодої генерації українського народу із сучасним мисленням та ідеями. Дитяча бібліотека-філія №2 (8-Березня,19) із задоволенням долучилась до цієї акції і завітала до дошкільного закладу «Дивосвіт». Бібліотечні працівники запросили гостю - казкову Бабусю Ягусю, яка читала діткам казки, гралася та подорожувала  з дітками-звірятами у чарівному поїзді. Завідувачка садочка Чаварга Ольга Юріївна розповіла казковій гості , що їхні вихованці вже вчаться читати і скоро зможуть самі користуватися бібліотекою,  а в цьому їм  допоможуть їхні батьки.  
Акція продовжується. Бібліотека завітає і в інші навчальні заклади.


 

Бабуся Ягуся читає "Казку про загублені усмішки"Ми вже букви усі знаєм-казку самі прочитаєм

Акція «Вся Україна читає дітям» продовжується . На цей раз бібліотечні працівники завітали в дошкільний  заклад «Дзвіночок». Завідувачка, Зінич Зінаїда Петрівна, разом з своїми вихованцями гостинно зустріла бібліотекарів дитячої бібліотеки-філії №2. Перевтілившись у казкових героїв берегині доброго, вічного, мудрого запросили малечу у світ читання. Казки, віршики та оповідання , що читалися, були повчальними та дуже сподобались дітворі. На завершення вихованці заспівали вивчені пісні, адже незабаром свято святого Миколая  .  В свою чергу бібліотекарі  закликали батьків читати своїм діткам якомога більше, бо з книгою пізнання дитини стає барвистішим.
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...