пʼятницю, 29 листопада 2013 р.

"Від миру вдома до миру у всьому світі"


Ти маєш право на життя без насильства.

Насильство – це завжди погано,

це злочин у всіх випадках,

чинить його близька

чи зовсім незнайома людина!

     З 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насильства». Ця акція проводиться відповідно плану заходів з проведення Національної компанії «Стоп насильству!», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 грудня 2010 року.

     Мета даної акції – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сімї, забезпечення рівних прав чоловіків і жінок.

     Бібліотека-філія №2 активно долучилася до цієї акції і разом з Ужгородським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді(директор Фленько І.І.) провели акцію у ЗОШ №19. До уваги школярів була  представлена виставка книг «Ти маєш право на життя без насильства!», яку презентувала бібліотекар Демидчук Н. Й. Про стан насильства та проблеми ВІЛ/СНІДу в Україні розповіла психолог соціального центру Качора Андріана Іванівна, підтверджуючи свою бесіду відеороликами. Восьмикласники ЗОШ №19 разом зі своїми вчителями (класний керівник Левкулич М.І., Сегляник І. Ю. та педагог-організатор Волошин М.Й.) приймали активну участь в обговоренні теми і визначили для себе, що таке насильство, які існують різновиди насильства, як обходитися без насильства і куди звертатися  за допомогою.

    На закінчення учні одержали роздатково - інформаційний  матеріал про види насильства, його профілактику та попередження, а також брошурки про Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом і зробили для себе висновки, що у всякому випадку потрібно залишатися людиною. 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...