вівторок, 2 грудня 2014 р.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Акція "Снід: любов романтична, а хвороба трагічна"

 
Життя людей – то наче свічки,
Які горять в нічній пітьмі.
Течуть, неначе воску річки,
 Кудись змарновані роки.

Та ми живем життям своїм,
Марнуючи за миттю мить,
Ніхто не думає над тим,
Ще скільки свічечці горіть.

Живи, поки молодий! Кохай поки молодий! Живи в кайф, бо ти молодий! Світ чудовий!

Та Книга історії людства вміщує десятки чорних сторінок,на яких вигорілими буквами писані не лише війни. Світ вступив в еру СНІДу.  Людство живе у страху перед цією недугою. Цифри про чисельність заражених і хворих усе зростають і стають застарілими вже на момент публікації. Ба навіть письменники-фантасти не змогли передбачити, що наприкінці другого тисячоліття нашої ери виникне така загроза для людства. Що в глибини людського організму проникне не випромінювання атомного реактора чи космосу, не новий пестицид, а представник мікросвіту - вірус-убивця, який неминуче приведе зараженого ним до загибелі.
Щороку 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Щороку наш заклад спільно з Закарпатським обласним центром для дітей, сім'ї та молоді проводить акцію, залучивши до неї студентів Коледжу культури та мистецтв.


Факти вперто свідчать, що навіть численні міжнародні та урядові програми по боротьбі з пандемією ВІЛ-інфекції та СНІДу не дозволяють нам ще залишити цю епідемію в минулому. Про причини винекнення , шляхи передачі, та стан Закарпаття на епідеміологічній карті України розповіла студентам Соскида Аніта Мирославівна-інструктор санітарно-освітньої роботи Закарпатського обласного центру здоров’я.
 
Чим займаються соціальні центри області, та які заходи націлені на профілактику не тільки ВІЛ/СНІду, а й інших шкідливих явищ у житті громадян  проводить Закарпатський обласний центр для дітей, сім'ї та молоді розповів Сокач Ярослав Іванович - головний спеціаліст цього центру.


Учасники акції прийняли участь у флеш-мобі "Дерево життя", запалили свічку пам'яті .

 Свої враження від заходу та побажання однодноліткам, студенти Коледжу залишили на деревці та із "Стели памяті "  прикріпили собі червоні стрічки, як символ  підтримки та спічуття тим хто хворий на ВІЛ.
 


 
Спільне фото на згадку

Книжково-ілюстративна виставка "Життя без СНІДу"
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...