четвер, 27 листопада 2014 р.

Насилля- про що тобі варто знати?

 Виховна година


   Вже традиційно бібліотека спільно з Закарпатським обласним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді долучаються до цієї акції,  проводячи виховні години, транслюючи відеоролики, презентуючи друковану продукцію. Завдання, яке ми ставимо  перед собою — це донести до присутніх школярів, що насилля є порушенням прав людини.
   Ось і цього разу школярі ЗОШ №8 (4 кл.) гадали, що такої проблеми не існує, що вона надумана і їх, аж ніяк не стосується. А після пояснення бібліотекарем, Пухир Л. П., що таке насилля , які види насилля бувають, та які жостокі прояви цього явища існують серед підлітків- кожен учень погодився з думкою ,що так чи інакше був причетним до насилля.СТОП-КАДР із відеопрезнації "Права дитини"


Стенд про "Світову книгу прав дитини",  плакати  та друкована продукція нагадали учням про важливі моменти, які треба знати кожному, щоб побороти НАСИЛЛЯ! Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...