четвер, 2 червня 2016 р.

Червень строкатий запрошує дітей на свято
Перший день літа для наших користувачів починається святково та яскраво. Вже понад 15 років дитяча бібліотека організовує для малечі справжнє дійство , приурочене Міжнародному дню захисту дітей. Цьогоріч  цей захід бібліотечні працівники почали з презентації виставки дитячої книги "Чарівний світ дитинства", а далі  дітвора вийшла на вулицю, щоб прийняти участь  в конкурсі малюнка на асфальті "Діти малюють мир". Журі відмітило кращі роботи  і призи  та подарунки отримали всі.
Викликати посмішку на обличчі , зробити так , щоб дитячі очі сяяли від радості, зумів депутат Ужгородської міської ради Анатолій Ковальський. Ось і цього року він виступив співорганізатором дитячого свята. Завдяки всім меценатам та спонсорам, які відгукнулися на прохання допомогти, святкування вдалося наславу. Дітвору вітали заступник міського голови Білак О.П., начальник відділу культури Бобров Є.В., в.о начальника департаменту міського господарства Пайда О.В. та депутат Ужгородської міської ради Ковальський А.В.

У веселих і цікавих іграх та конкурсах були залучені хлопчики і дівчатка. Чудову концертну програму представили викладачі та студенти Ужгородського колежу культури та мистецтв (директор Шетеля Н.І.). У їх виконанні звучала українська пісня, виконувались хореографічні сценки, проводилися майстер-класи з українського танцю. Здивували і маленькі артисти угорськомовної гімназії ім. Другетів, які старанно заспівали і затанцювали. З концертною програмою дітей вітала музична студія "Ремікс" Юрія Штіфеля. 

 Завідуюча бібліотекою Форкуца М.М. нагородила кращих читачів бібліотеки Постольного Давида та Маслянку Маряну  та зазначила, що дуже приємно серед гостей бачити тих читачів бібліотеки, які колись самі щороку приходили на це свято, а зараз вже приводять своїх дітей. 
Батьки активно долучалися до концертно-розважальної програми, а деякі мами навіть зуміли за декілька хвилин підготувати своїм діткам сценічні костюми.


На завершення заслужений артист України Олександр Садварі заспівав для малечі пісні.

 Це було справжнє свято дитинства , яке завершилося роздачею усім присутнім морозива. Сподіваємось , що   запам'ятається воно таким радісним, веселим, красивим. Хочеться лише, щоб дорослі частіше мали можливість створювати нашим дітям такі свята.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Подарунок під ялинку

      Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарун...