середу, 3 серпня 2016 р.

День підтримки Олімпійського спорту

    Сьогодні в бібліотеці-філії №2 Ужгородської ЦМБС відбувся пізнавально-розважальний турнір "Магія спорту", який був присвячений відкриттю Олімпійських ігор 2016 в Ріо-де-Женейро. Діти прийняли участь у вікторині, переглянули презентацію "Що ви знаєте про Олімпійські ігри?".
    Користувачі бібліотеки познайомилися з родиною спортсмена - ужгородця, Анатолія Герея, який захищатиме жовто-блакитні кольори України на Олімпіаді в Бразилії. Пані Оксана, мама Анатолія,  розповіла про життя нашого земляка та досягнення у спорті продемонструвавши нагороди сина .

       Щоб наблизитись до такого виду спорту , як фехтування, тренер по фехтуванню Вікторія Петрішак представила і продемонструвала фехтувальний костюм, який використовують у змаганнях   "сучасні мушкетери".
   


      До підтримки нашого олімпійця разом з учасниками заходу долучилися заступник міського голови Білак О.П. та начальник управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Бобров Є.В.Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...