четвер, 25 серпня 2016 р.

З Днем незалежності, Україно!

     
 Цього року наша країна відзначає 25 річницю своєї Незалежності.  У глибину століть сягає історія нашого народу, і чим більше минає часу, тим яскравіше ми уявляємо її. Україна - земля пращурів і наших батьків, земля героїчного народу. Його історія переповнена драматизмом, славою і вічним тяжінням волі. Наші предки зберегли і нам передали неоціненні скарби: не тільки землю, й те , що є в ній  і на ній, а й мову, пісні, звичаї - все, що ми звемо нашим рідним, українським. Протягом місяця біліотекарі та користувачі готувалися до свята: прикрашали зал та готували власноруч букети, вчили вірші та пісні, відшліфовували танцювальні рухи, готували сценарій.
 

 У день державного прапора відбулося святкове дійство «Україну вітаємо - в ній щасливі зростаємо».  Бібліотеку заполонило багато дітей  з батьками. Захід розпочався із конкурсу малюнка на асфальті "Мрії про Україну".
Внести прапор України до зали мали честь активні користвачі бібліотеки
   Під час свята  звучали вірші про прапор, про Незалежність, про рідний край у виконанні Романюк Яни, Бутеско Валерії, Балог Руслана, Сергіївої Аріни, Фабріцій Ванесси та ін.
Михальова Аня заграла на саксофоні


  Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Незалежність України дає можливість кожному з нас, бути справжнім господарем своєї землі. Сьогодні ми є свідками  не миролюбних подій, що відбуваються на Сході нашої країни. Тільки спільними діями ми допомагаємо один - одному вистояти.  Наші діти – майбутнє України. Тож долучалися протягом літа до акції, що започаткував благодійний фонд «ОВЕС» - «Збирай кришки на протези для воїнів».  Від імені волонтерів пан Ярослав  Сайкевич подякував діткам за допомогу. А для всіх войнів , які захищають країну, у виконнані Дундук Катерини прозвучала пісня "Гей соколи". 


Дійство закінчилося невеличким флешмобом "З Днем народження, Україно!"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...