понеділок, 5 вересня 2016 р.

Літо, прощавай!

Закінчилося літо та продовжує вирувати бібліотечне життя. Влітку книгозбірня запросила своїх читачів до участі у незвичайній читацько-дозвіллєвій та розважально-просвітницькій програмі «БІБЛІОТЕЧНЕ ЛІТО 2016»!
Цього року наша літня програма була присвячена дитячій творчості. Та нам хочеться пригадати найяскравіші моменти наших зустрічей. Цікаві гості, віртуальні подорожі, кіноклуб «Книжки на екрані», ігри, конкурси, квести, майстер-класи на всі смаки та новенькі книжки. 
     З нагоди Дня знань, для самих активних користувачів в бібліотеці була організована зустріч. Зі словами вітання   і побажаннями, щоб новий навчальний рік приніс тільки приємні враження, а знання та позитивні емоції, які були здобуті протягом літа супроводжували їх цілий рік, звернулася завідуюча бібліотеки Марія Форкуца.
     Депутат Ужгородської міської ради Анатолій Ковальський привітав дітвору в особливий спосіб. Для малечі був накритий солодкий стіл, а сюрпризом був торт у вигляді книжки.
     І хоч книжкове літо добігло кінця і учасники наших заходів розбіглися по різних школах, та все ж бібліотекарі вірять, що наші користувачі будуть цікавитися бібліотечними подіями.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...