середу, 31 січня 2018 р.

Бібліотека у проекті "Сокоти свій ВАРОШ".

       Як ми вже інформували, цього місяця в нашій бібліотеці стартував  проект “Сокоти свій ВАРОШ“, в рамках якого передбачено чимало активностей для наймолодших ужгородців. Протягом цього часу   відбулися презентації клубів та гуртків  для малечі, яка  зможе їх  відвідувати в позаурочний час на базі нашої бібліотеки. Проект фінансується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу.
Що ж цікавого пропонується для діточок та дорослих?
  • Ігроклуб "Ерудит" – клуб любителів настільних ігор, серед яких такі популярні, як “Ферма”, “Скрабл”, “Твістер”, “Дженга”, “Мафія”, настільний футбол та ще багато інших..
  • Клуб французької мови, що спрямований на розвиток комунікативних здібностей, практику французької розмовної мови, розширення словникового запасу. Ви спитаєте “А чому обрали саме французьку мову?” Відповідь проста! Англійську вивчають практично всі, німецька є іноземною мовою №2 в багатьох школах. Французька, якою ще два століття тому розмовляв кожен поважаючий себе європеєць, не є настільки популярною в навчальних закладах, але якщо ви збираєтеся подорожувати до Франції, то ці знання стануть в нагоді.
  • Два гуртки – малювання та моделювання.
  • Можна буде опанувати техніку декупаж, канзаші, скрапбукінг, миловаріння.
  • А доки в місті пануватиме зима, варто не забувати про птахів, які літають в пошуках їжі. Для них в рамках проекту закуплені  годівнички,які діти розфарбують і розвісять на дерева у місті під час проведення акції "Годівничка для птахів".
  • Хто матиме бажання просто погратися,може приходити, адже організатори закликають юних бешкетників відвідати країну Розвивандію. Тут також буте багато іграшок, кінетичний пісок, сухий басейн з кульками та багато чого іншого.
  • Якщо батьки не хочуть залишатися осторонь розваг своїх чад, то можуть прийти на майстер-клас по виготовленню іграшок з підручних матеріалів або ж  повчитися вихованню діточок за методикою Марії Монтессорі.
  • Також бібліотека запрошує  бажаючих у школу комп'ютерної грамотності та кіноклуб.
“Всі метаріали для роботи клубів, гуртків та проведення масових заходів (а їх також заплановано чимало) нам надає МОМ. Саме тому всі заняття є безкоштовними для дітей. Ми ще продовжуємо отримувати різноманітні ігри, підручні засоби та інші потрібні для нашої роботи речі. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина відвідувала якийсь гурток чи клуб, або навіть декілька. то приводьте її до нас. Заходи відбуватимуться практично щодня. А графік ви можете побачити на нашій сторінці в мережі Фейсбук”, – зазначає Квітослава Бачинська.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...