вівторок, 31 липня 2018 р.

Квест "Цікаві таємниці в краєзнавчій скарбниці"

          Щоб перевірити знання з краєзнавства, пробудити інтерес до краєзнавчої літератури, урізноманітнити заходи у бібліотеці проведено народознавчий квест.
         Квест у перекладі з англ. мови означає пригода, пошук, захоплююча гра. Маршрут квесту розробила бібліотекар Демидчук Н. Й. і пов'язала його з краєзнавчими виданнями. Для читачів були підготовлені питання з історії рідного міста, а також підказки, у яких книгах шукати відповіді. Діти з азартом кинулися у пошуки і виконали завдання протягом години. Скарби нашого міста читачі відкривали для себе на таких зупинках: історична, природнича, культурологічна, спортивна і фотографічна.
          Квест показав, що ось так, у формі гри і командної роботи, можна успішно виявити знання з історії, архітектури, споруд, історичних постатей, пам'ятників і музеїв рідного краю. Проведена подорож довела, щоб по-справжньому любити свій Ужгород, треба його добре знати.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну...

     В рамках відзначення 70-річчя з дня народження незабутнього буковинського соловейка, українського естрадного співака, народного артиста...