пʼятниця, 9 листопада 2018 р.

Мова єднає всіх.

Сьогодні в українців свято –               
Писемності та мови день,
Вітати поспішаємо завзято,
Вірші складаємо, співаємо пісень.
Бажаєм мові процвітати,
Народу, щоб її не забував.
В писемності та мові наша сила.
Як націю єднає нас.
Щоб наша гордість не пропала,
Надії вогник, щоб не згас.
Усіх вітаємо зі святом.
Щиросердно зичимо добра.
І хай у світі різних мов багато.
Солов’їна мова в нас одна!
     
       Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Адже  мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. 
       «Мова єднає всіх» - під таким гаслом у бібліотеці пройшла інформаційна година з учнями 2-А класу (вчитель Щубелка В. С.). Бібліотекарі розповіли учням про значення цього свята, ознайомили дітей з цікавими фактами про українську мову, підготували відеопрезентацію. А другокласники показали свої знання декламуванням віршів про рідну мову.
 Захід сприяв поширенню знань юних користувачів про українську мову,  повагу і любов до неї: діти довідались про історію слова, його мандри, перед ними розкрились таємниці рідної мови, її багатство та чарівний світ. 


 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Подарунок під ялинку

      Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарун...