пʼятниця, 23 листопада 2018 р.

Своєрідність письма, читабельність…

       
        Людно було днями  в нашій бібліотеці: тут свій роман «До ніг твоїх я небо простелю…» (Ужгород, «TIMPANI» 2018) презентувала  Наталія Дурунда. Це вже третя паперова книжка літераторки і шоста разом з електронними виданнями.
Шанувальники її творчості прийшли привітати письменницю не лише з виходом у світ нового твору, але і з днем народження,  що співпав з днем презентації.
Відкрив і провів цей культурницький захід голова закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, який, до речі, написав передмову до її попередньої книги – повісті «Коли відчинені ворота раю…», що вийшла минулоріч у Києві. Василь Петрович коротко охарактеризував творчий набуток літераторки-іменинниці, наголосивши на тому, що у прозового воза нині  впрягається мало літераторів, тим паче – жінок. Адже проза, як відомо, це труд волів.
Своє слово про творчість письменниці сказали члени НСПУ Андрій Дурунда,  Василь Кухта, Мар’яна Нейметі, Сергій Федака, Петро Ходанич, Юрій Шип, а також вдячні  читачі Валентина Булгакова, Йолана Дуда, Михайло Криса, художній оформлювач обкладинки книги Микола Дем’ян, видавець Ярослав Федишин, які відзначили своєрідність письма Наталії Дурунди, читабельність її книг, цікавість викладу матеріалу, також про обдарованість і велику працелюбність та працездатність літераторки.
На цей захід прийшли також і батьки Наталії Дурунди – Іван та Марія Пехи, її колеги по роботі з Головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.         
– Нам щастить, бо ми є найпершими читачами усіх повістей і романів Наталії Іванівни, – зізналася Люба Білошицька. – При цьому авторка завше просить нас вишукувати якісь помилки чи недоречності, але ми про все це забуваємо, коли занурюємося у той чи інший її твір. Бо він просто захоплює з головою,  не дає відірватися до останньої сторінки, і ти вже не звертаєш уваги на  всілякі там авторські недогляди чи щось інше. Кожен її твір викликає сльози…
– Коли Наталка була школяркою, ми, бачачи, як вона тягнеться до читання, завжди на дні її народження дарували їй книги, – згадувала ненька Марія Василівна. – Вона їх просто ковтала. А її шкільні твори вчителі зачитували усім учням… 
Наталія Дурунда подарувала бібліотеці, а також учасникам презентації свої книги з автографом. 

 
Немає коментарів:

Дописати коментар

Бережіть найцінніше!

         15 травня українці святкують    День сім’ї. Для багатьох із нас сім’я - найдорожче, що є у житті. Головний меседж цього дня - пров...