понеділок, 28 жовтня 2019 р.

75 річниця звільнення України та Закарпаття від нацизму


В рамках відзначення 75-ї річниці звільнення України та Закарпаття від нацизму, в бібліотеці відбувся історичний екскурс, спрямований на вшанування Дня пам’яті героїв-визволителів України у Другій світовій війні. 
Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять наших земляків та усіх, хто поклав своє життя на вівтар перемоги. Щирі слова подяки ветеранам висловила завідувачка Форкуца Марія Михайлівна. Про героїчний подвиг земляків та втрати українського народу у роки війни, а також мужність та героїзм сучасного покоління, які стоять на захисті наших кордонів у зоні АТО/ООС  розповіли бібліотекарі. Страшні події воєнного лихоліття та розбудову народного господарства у післявоєнний період згадав у своїй промові ветеран Віктор Лис.

 Організатори заходу підготували для учасників солодкий стіл. Цього дня кожен пригадав ті жахливі цифри втрат, що торкнулися майже кожної сім’ї.Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...