четвер, 19 грудня 2019 р.

Вірте в добру казку, діти!


    Сьогодні довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками. Свято дитинства й щедрості, на яке щорічно чекають наші діти. От і нині малеча з самого раночку виглядала Миколая, аби отримати подарунки, але не тільки отримати, а й подарувати Миколаю щось незвичне. Саме для того в бібліотеці зібралися діти, щоб показати Миколаю, як вони довго і старанно готувалися, вчили вірші і пісні, які вони слухняні й талановиті.
Розпочався святковий вечір «Вірте в добру казку, діти» відеороликом про історію  життя Святого Миколая. На великому екрані присутнім показали казку про Святого Миколая. Діти здійснили мандрівку до лабіринту легенд, переказів та віршів про Миколая. Святкову програму підготували  вихованці  школи Святого Франциска. Концерт мав великий успіх завдяки відданій і творчій праці вчительки Лакатош Оксани. В цій затишній, святковій  атмосфері  з уст  маленьких читайликів лунали пісні, вірші. Найчарівнішим моментом свята став прихід Святого Миколая із своїм помічником, в ролі якого виступив заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак. Він привітав усіх присутніх зі святом і допоміг Миколаю роздати дітям подарунки. В кінці свята учасники та гості виконали пісню « Ой, хто, хто Миколая любить» та в своїй молитві  попросили здоров’я для рідних та миру на землі. Завідувачка бібліотеки висловила щиру подяку усім, які допомогли у підготовці свята і побажала присутнім веселих Різдвяних свят і щасливого Нового року. Бібліотечне свято духовності і доброти завершилось і наші дітки з позитивними емоціями та подарунками розійшлися по домівках.
Тож нехай величні справи Святого Миколая будуть для нас прикладом для наслідування.
1 коментар:

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...