четвер, 26 грудня 2019 р.

Новий рік вітає всіх!


В цей період ми відзначаємо найбільші й найулюбленіші свята усього світу – Новий рік та Різдво Христове. Сьогодні в бібліотеці відбулася зимова зустріч «Новий рік вітає всіх».   Гостями заходу були члени ветеранської ради мікрорайону.  Усіх присутніх привітали завідувачка бібліотеки М.М. Форкуца,  голова ветеранської ради Катерина Михальчук, ведуча заходу бібліотекар Надія  Демидчук.
Мабуть чи не найяскравішою рисою святкування Різдва в Україні є колядування.  З колядою та подарунками завітав  до присутніх заступник міського голови Олександр Білак.
Така зустріч дала гарну нагоду для знайомства та спілкування, можливість поділитись розповідями про звичаї та традиції святкування у своїй місцевості та поринути у світ спогадів про своє дитинство та рідних. Усі із задоволенням колядували. Завершились урочистості «солодким столом» від бібліотеки та приємним спілкуванням.Немає коментарів:

Дописати коментар

Я любив вас усіх, а найбільше любив Україну...

     В рамках відзначення 70-річчя з дня народження незабутнього буковинського соловейка, українського естрадного співака, народного артиста...