понеділок, 25 травня 2020 р.

Онлайн-конкурс "Країна дитячих мрій".

             Увага конкурс!
   Бібліотека-філія №2 Ужгородської МЦБС за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради оголошує онлайн – конкурс дитячих малюнків «Країна дитячих мрій», приурочений Міжнародному дню захисту дітей, який стартує з 15 травня 2020 року.
    Учасниками конкурсу можуть бути діти віком до 14 років разом зі своїми батьками. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані із загальною тематикою конкурсу: виконуються у довільній формі (олівці, фломастери, авторська техніка…) на форматі А-3, А-4. Кожен учасник може подати до двох конкурсних робіт. Виконані роботи приймаються до 28 травня 2020 року включно на електронну пошту бібліотеки: filiy2berezen19@gmail.com або Messenger: Бібліотека-філія 2 Ужгородської ЦМБС. Обов’язково потрібно вказати прізвище, ім’я, вік та номер телефону.
    Проголосувати за дитячий малюнок може кожен бажаючий, для цього потрібно долучитися до нашої сторінки у Facebook: Бібліотека-філія 2 Ужгородської ЦМБС.
    Переможці будуть визначені протягом двох днів за кількістю вподобань учасників голосування, тобто 1 червня 2020 року. Автори найоригінальніших робіт отримають подарунки.

1 коментар:

  1. Мій син часто буває у бібліотеці,там завжди привітні працівники,завжди допоможуть підібрати книги.Він у захваті від їх конкурсів

    ВідповістиВидалити

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...