пʼятниця, 20 серпня 2021 р.

Ти в моєму серці, Україно!

 

        Урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України, та Дня Державного Прапора пройшли сьогодні  в бібліотеці.               На заході були присутні діти та мешканці мікрорайону. Розпочалося свято вшануванням державних символів (прапора і гімну) України та «Молитвою за Україну». Діти вітали Україну з Днем народження віршами та піснями, а Довбей Катерина (ЗОШ №8) подякувала дорослим за щасливе дитинство у чудовій і славній Україні за те, що 30 років тому вони стали на шлях створення і розбудови власної держави.  Тому ми повинні бути гідними їхньої боротьби. Учасники віддали шану загиблим за Незалежність воїнам, вшанувавши їх хвилиною мовчання.

        На святі прозвучали вітання і від дорослих: Балог Людмили, Віктора Лиса та Оксани Чекети.

           Але яке свято без української пісні? Адже вона виходить з глибини душі і серця кожного українця. Тож співали усі разом. А закінчилось свято спільною фотографією та  флешмобом « З Днем народження, країно!»  Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...