понеділок, 2 серпня 2021 р.

Цифрова освіта


Бібліотека долучилася до національного проєкту «Дія. Цифрова освіта». Користувачі нашої бібліотеки мають можливість безкоштовно пройти навчання на Національній онлайн-платформі з цифрової освіти, так як бібліотека стала офіційним хабом даного проєкту.

Днями у нашій бібліотеці для дорослої аудиторії розпочалось навчання з цифрової грамотності для початківців. Пояснення першого уроку (1 серії) зробила бібліотекар Оксана Прокопець. Ігнатьо Тетяна - регіональний референт та керівник освітнього центру ГО "Справа Кольпінга в Україні" в Закарпатській області, а також викладач курсів комп'ютерної грамотності в Ужгородському університеті третього віку – Кольпінг долучилася до обговорення та роз’яснення даної теми. Окрім того п. Тетяна поділилася досвідом роботи з дорослою аудиторією у навчанні комп’ютерної грамотності. В подальшому плануємо співпрацювати з Ужгородським університетом третього віку. 
     Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...