пʼятниця, 22 жовтня 2021 р.

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

       Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава.

Про те, що мова – великий дар і в кожного народу вона своя, про те, що доля народу залежить від того, як ревно ми плекатимемо мову, про виникнення української мови і писемності, про Нестора-літописця і твори давньої української літератури, про сучасну українську мову і День української писемності і мови говорили з школярами Угорськомовної гімназії 5 та 9 класів (вчителі Рінгер К.В. та Лавер К.М.). А ще про сучасний стан, цікаві факти української мови та вплив творів давньої української літератури та творчість теперішніх авторів.

Учні демонстрували свої знання та вміння з української мови, працювали в групі, приймали активну участь у конкурсах і вікторинах, підготовлених бібліотекарями. Сподіваємось, що такі заходи розширюють знання про красу і багатство української мови, виховують у дітей почуття національної гордості та поваги до рідної мови.Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...