понеділок, 13 грудня 2021 р.

День бібліографії «Бібліотека в освітньому просторі»

               Одним із важливих завдань бібліотеки є прищеплення школярам навичок бібліотечно-бібліографічної грамотності. Саме із юними користувачами було проведено День бібліографії. Школярів познайомлено з історією нашої книгозбірні, проведено екскурсію, ознайомлено з навиками самостійного пошуку інформації та довідковим апаратом книгозбірні.        Десятикласники Ужгородської класичної гімназії провели урок німецької мови на тему «Бібліотека» , під час якого дізналися що таке бібліотека , ознайомилися з бібліотечним фондом і користувачами. Для них проведено екскурсію по книжкових виставках та консультації з використання ДБА.

     Для шестикласників УЗОШ №8 бібліотекарі провели бібліотурне в історію створення книги , познайомили з структурою бібліотеки та її фондом. Також учні ознайомилися з книжками, які можуть допомогти їм у навчанні. А ще вчилися використовувати тільки необхідну інформацію, яка буде корисною і потрібною для самоосвіти.

Не обійшлося і без розваг: конкурси, вікторини, настільні ігри сподобалися усім відвідувачам.

















Немає коментарів:

Дописати коментар

За Незалежність України 105 років тому ми під Крутами стояли … Щоб через сотню літ нащадки Боролись і перемагали … за Незалежність У...