понеділок, 6 грудня 2021 р.

День нової книги

         У нашій книгозбірні проведено День нової книги. Вже вдруге цього року знайомимо своїх користувачів з новими надходженнями.

 Протягом всього дня бібліотекарі інформували своїх користувачів про нові надходження. Зацікавленість у читачів викликала книжкова ілюстрована виставка «У бібліотеці море книг,  розкуто мчить фантазій бриг » . Видання різні за жанром, інформаційно насичені: тут і класика, і новинки українських авторів, зарубіжні трилери для дітей та підлітків, світові бестселери, фантастика, історичні романи.

Бібліотекарі провели літературний калейдоскоп «Книга корисна, коли її читаєш» та огляд літератури «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці».

Запрошуємо до читання, яке дарує радість і приємні миті. Ознайомитися про наявність нових надходжень можливо за допомогою електронного каталогу на нашому блозі за посиланням https://www.blogger.com/u/1/blog/posts/1676420242082650228


 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...