пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Книгоманія - 2019


В нашій бібліотеці відбувся 1 етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2019».  В цьому році учасниками конкурсу є  учні 7-х класів. Найбільше читачів представила Ужгородська класична гімназія (бібліотекар Сабо О.А.).  До участі  у конкурсі діти вели потрібні записи у читацькому щоденнику про прочитані книжки, які не входять до шкільної програми з літератури. Книгомани захоплююче розповідали про улюблені книжки та творчо представили свої домашні завдання. Учасники креативно передали свої власні думки і почуття від прочитаного.

Поки журі підраховували бали, діти познайомилися, поспілкувалися та почаювали. Учасники відзначені грамотами та заохочувальними призами, а найбільш впевнені і цікаві читайлики – символічними подарунками. Але всі, хто прийняли участь у конкурсі, також стали переможцями, адже  вони відкрили для себе чудовий світ книги і будуть представляти себе у 2 етапі «Книгоманії  - 2019».Немає коментарів:

Дописати коментар

Світ дитячих мрій Володимира Ладижця

  Як завжди я щедро буду Всім вам щастя дарувати… 100 років тому народився письменник Володимир Ладижець, котрий умів дивитися на світ щ...