четвер, 7 березня 2019 р.

О жінко, ти світу краса, ти величі мудрість!


Одним із найпопулярніших свят українок є Міжнародний жіночий день 8 Березня. Бібліотека багато років поспіль вшановує поважних жінок мікрорайону з цим святом. Адже цей день є гарною нагодою віддати належне жінкам. Запрошених  привітав заступник міського голови О.П.Білак і передав вітання разом з квітами від міського голови Богдана Андріїва.
Своїм співом порадував всіх присутніх Володимир Луцький – учасник народної студії поезії «Чарівне слово» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівник – Дубіна Н.П)  та соліст вокальної студії «Соло міо» (керівник - Тетяна Бабець). Також привітали своїм виступом студенти Ужгородського коледжу культури і мистецтв.
Вітання наші берегині одержали не тільки з чоловічих вуст, але й почули саму жінку.  Свої поезії прочитала відома ужгородська поетеса, заслужений працівник культури України – Софія Сорока.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Свята наближаються!

З приходом зими всі з нетерпінням очікують веселих свят. Одне з них – день Святого Миколая. На Закарпатті його відзначають двічі: 6 та 19 гр...