четвер, 21 листопада 2019 р.

Вільні творити майбутнє.Щороку День Гідності та Свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану. Ця дата – одне із знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене  двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.
У бібліотеці проведено відеоурок «Вільні  творити майбутнє». Працівники бібліотеки Прокопець О.В. та Демидчук Н.Й. розповіли своїм користувачам про День Гідності та Свободи, традиції вшанування в Україні загиблих на Майдані. Діти переглянули відеофільм «Історія України – повна і прекрасна…», у якому показана історія розвитку української держави – від витоків до Революції Гідності. Захід завершився фразою із пісні «що буде далі – залежить від тебе». Бібліотекарі побажали дітям пам’ятати героїв, які за свободу держави віддали своє життя та бути гідними українцями.


Немає коментарів:

Дописати коментар

За Незалежність України 105 років тому ми під Крутами стояли … Щоб через сотню літ нащадки Боролись і перемагали … за Незалежність У...