четвер, 30 вересня 2021 р.

Бібліотека - мудрість книг і щедрість серця


Склалася певна традиція – 30-го вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, проводити День відкритих дверей для своїх користувачів.

Цей день розпочався з відвідин 1 - А класу (вчитель І.І. Баб’як) ліцею «Унікум». Працівники бібліотеки запросили учнів у світ книги, якою захоплювалось не одне покоління читачів.  Діти дізналися багато нового про бібліотеку і книгу,  познайомилися з правилами користування книгою, тематичними полицями дитячого фонду,  про різницю між абонементом та читальною залою, про правильне розміщення та умови швидкого знаходження книжок на стелажах.

 Особливе захоплення у діток викликали дитячі яскраві журнали. А ще вони отримали книжкові закладки, мали змогу погратись у дитячому майданчику, пострибати на батуті та пограти в настільні ігри.

 Діткам сподобалась екскурсія про що свідчили їх посмішки та радісні оченята. Після зустрічі учні переконалися, що у бібліотеці – весело, цікаво, корисно і захоплююче.

У цей день нас вітали і інші користувачі нашої книгозбірні, за що ми їм щиро вдячні!


Немає коментарів:

Дописати коментар

Подарунок під ялинку

      Книга – найкращий подарунок. А коли вона подарована бібліотеці, де її прочитає не один десяток користувачів, то це найцінніший подарун...