четвер, 17 червня 2021 р.

Бібліотечне літо

           Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Саме бібліотека допомагає залучати дітлахів до читання книжок.

З цією метою, дітки з літнього оздоровчого табору УЗОШ №6 завітали в чарівну оселю книгозбірні, яка не залишила жодну дитину байдужою. Дітлахів зустріли  бібліотекарі, які познайомили дітей з правилами користування в бібліотеці, поводження з книгами та журналами, тематичними полицями дитячого фонду. Переглянули бібліотечний урок «Казка про каталоги» та відеоролик «Як виникла книга». На завершення діти погралися в дитячому куточку, пострибали на батуті та пограли в настільні ігри.

Всім діткам сподобалась екскурсія, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята. Бібліотекарі впевнені, що вони відвідають бібліотеку знову і для них знайдуться найцікавіші книги.Немає коментарів:

Дописати коментар

За Незалежність України 105 років тому ми під Крутами стояли … Щоб через сотню літ нащадки Боролись і перемагали … за Незалежність У...