середу, 16 червня 2021 р.

Улюблене читання – літні уподобання

День голосних читань.

Літо – прекрасна пора для змістовного відпочинку, веселих розваг та читання улюблених книжок. А в книг канікул немає, тому найменші наші користувачі завжди з нетерпінням чекають на зустріч з найулюбленішими дитячими книгами.

«Улюблене читання – літні уподобання» - під такою назвою пройшов день голосного читання у дворі та приміщенні книгозбірні. Головною метою даного заходу є різноманітність літнього відпочинку молодших школярів та ознайомлення їх з кращими творами дитячої літератури, а також залучення нових користувачів до бібліотеки. Бібліотекар Оксана Прокопець на початку зустрічі ознайомила дітей з творами відомих дитячих письменників. Потім юні Читайлики знайшли для себе свою книжкову родзинку і почалося голосне читання. Виявилися і бажаючі вголос читати уривки з улюблених оповідань, віршів, казок. Діти переглядали книжкові новинки та уважно слухали один одного.

Такі заходи в бібліотеці та під відкритим небом на літні читання  сприяють створенню змістовного відпочинку, дружнього спілкування та популяризації дитячої літератури.

Відпочинок з книгою – це завжди весело, пізнавально та цікаво.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Працюємо з дітьми і для дітей.

       Напрям психосоціальної підтримки став ближчим до користувачів нашої бібліотеки півтора року тому.   Адже емоційне здоров’я , так сам...